Ilusat kevadet!

 

 

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Naisvõimlemisrühm Liine

Naisvõimlemisrühm "Liine" on algselt välja kasvanud line-tantsu harrastavatest tublidest naistest, kes tundsid, et soovivad ennast proovile panna ja uusi elamusi saada. Ettepaneku rühma moodustamiseks tegi Tiina Kaev naistele 2008. aasta septembris, kui algas XVIII tantsupeo "Meri" ettevalmistusprotsess. Eesmärgiks seati tantsupeo ülevaatuse läbimine tulemusega, mis lubaks joosta staadionimurule. Nii ka läks ja alates sellest peost on rühm olnud rivis igal suuremal peol, kus naisvõimlejad oodatud. Iga kord on küll koosseisus ette tulnud väike muudatus, kuid olemus ja soov on jäänud samaks.

Naisvõimlemisrühm "Liine" tegevus väärtustab võimlemist, kui aktiivse elu ja tervisliku eluviisi osa. Samuti on heaks eeskujuks sellele, et füüsiliselt aktiivne võid olla igas vanuses, kuna rühma kuuluvad erineva vanusega  naised. 

Naised ise ütlevad, et see on hea võimalus tegeleda meeldiva huvitegevusega ja tulla välja igapäevarutiinist ning kokku puutuda ja tutvuda sama hobiga tegelejatega, saades seeläbi innustust ja motivatsiooni olla kehaliselt aktiivne igas vanuses. See annab hea enesetunda ja panustab füüsiliselt tugevasse tervisesse.

Harrastusvõimlemine on väga oluline liikumisharrastuse valdkond, mille populaarsus vabariigis on iga aastaga kasvanud. See sobib igas eas ja soost inimesele. Harrastusvõimlemise juures on positiivne just see, et see on jõukohane kõigile, olenemata varasemast kogemuses. Võimlemine väärtustab inimese tervist, toetab kõrgelt aktiivseid eluviise, mis omakorda aitab kaasa ühiskonna terviseteadlikkuse tõstmisele ning on oluline inimese heaolu edendamisel läbiliikumisharrastuse võtme. 


OSALEMINE PIDUDEL

2023 - XXIII Tallinna Võimlemispidu "Õhus on liikumist"

2022 - XXII Tallinna Võimlemispidu "Aeg unistada"

2019 - XX tantsupidu "MINU ARM" 

2019 - TUL-100 pidustused Helsingis

2016 - V Eestimaa võimlemispidu "HINGELIND"

2014 - XIX tantsupidu "PUUDUTUS"

2014 - TUL-95 avatseremoonia Seinäjokis, Soomes

2010 - Võimlemispidu "PIDU LÄHEB KÄIMA"

2009 - XVII tantsupidu "MERI"

EENeti logo      


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates