Ilusat kevadet!

 

 

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtReisidUncategorisedKreeka, Hanioti

Reisid

LÄTI, JURMALA (Tt-stuudio VIII rühm) 17.-19.5.2024

TŠEHHI, PRAHA (Tt-stuudio VI ja VII rühm) 22.-24.3.2024

KREEKA, HANIOTI (Tt-stuudio V rühm) 22.-30.9.2023

VARSSAVI (Tt-stuudio VI ja VII rühm, naisvõimlemisrühm "Liine") 27.-30.4.2023

PRAHA-BUDAPEST (Tt-stuudio V rühm "Autumn  Tale" festivalil) 10.-16.11.2022

RIIA, LÄTI (VI rühm Riias festivalil) 21.-23.2.2020

MAKEDOONIA 3.-10.7.2018

KAUNAS, LEEDU 10.-13.5.2018

GARKALNE, LÄTI 9.-12.11.2016

VELES, MAKEDOONIA 31.6.-8.7.2015

GARKALNE, LÄTI 13.-16.11.2014

BIRŠTONAS, LEEDU 15.-18.5.2014 

ALYTUS-MAŽEIKIAI, LEEDU 9.-13.5.2013

SAKARYA, TÜRGI 19.-15.4.2013

RIIA, LÄTI 8.-10.3.2013

HELSINGI MARDILAAT 18.-20.11.2011

KRAKOV 21.-26.03.2012

TARTU KOOLITANTS 17.-18.03.2012

VILJANDI VÕIMLEMISFESTIVAL 2.-3.3.2012

XI  NOORTE TANTSUPIDU "maa ja ilm"27.6.-3.7.2011

BIRŠTONAS, LEEDU 26.-29.05.2011

RIIA 15.-17.10.2010

ISTANBUL 9.07-18.07.2010

BELGIA 29.06-13.07.2008         

 

 

EENeti logo      


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates