Tt-stuudio V lennu lõpuetendus
"Kaunitar nõiutud lossis"
17-20. aprill 2024 Kärdla Kultuurikeskuses

 

 

 

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedKaks eripreemiat GymnaFestilt

Kaks eripreemiat GymnaFestilt

IMG 7874

 

Möödunud aasta detsembri alguses osalesid kaks Tt-stuudio rühma esmakordselt festivalil Gymnafest, mille eeslvoor toimus Paides. Esmakordselt oli see festival ka rahvusvaheline ja külalisi oli Lätist, Leedust ja Soomest.

Tt-stuudiost osalesid festivalil Tt-stuudio IX rühm, kus tantsivad tüdrukud I-III klassini ja Tt-stuudio VII rühm, kus tantsivad tüdrukud VI ja VII klassist. Eelvoorust pääses finaali Tt-stuudio IX rühm Tiina Kaevu tantsuga "Talverõõmud". Tuli võtta ette sõit Tartusse, kus finaal 13. jaanuaril 2024 toimus.

Päev oli pikk. Tartusse sõideti esimese praamiga, mis väljus 6:30 ja tagasi jõuti alles viimasega kell 23:00. Tüdrukud astusid bussi särasilmil, padi ja tekk kaenlas, et soovi korral saaks bussis ühe kosutava une teha. Keskpäevaks Tartu Ülikooli Spordihoonesse jõudnud, oli aega vaid üleriided ära võtta, et kohe proovivaibale minna. Vaatamata varasele ärkamisele ja uuele suurele esinemispaigale, lustisid tüdrukud võistlusvaibal täiel rinnal ja võitsid sellega ka žürii südamed.

Elevus auhinnatseremooniat oodates oli suur. Osales ju festivalil 37 erinevat võistlusnumbrit kokku üle 700 osaleja. Rõõm oli piiritu, kui hakati kätte andma eriauhindu ja esimesena Tiina Tantsustuudio IX rühm välja hüüti - Idla Eesti Seltsi eriauhind. Oma Facebooki postituses ütleb Eesti Idla Selts nii:  "Oma kavaga "Talverõõmud" näitasid nad head koostööd, ehedat liikumisrõõmu, vaba loomulikku liikumist ja head energiat. Just see, mida Ernst Idla laste võimlemise metoodikas kesksele kohale seab. Palju õnne ja head jätkuvat hoogu, Tiina Kaev! Suur soe tänu suurepärase võimlemiselamuse eest GymnaFestil!"IMG 7696

Veel suure rõõm ja üllatus oli siis, kui kohe teisena taas kord Tiina Tantsustuudio "Talverõõmud" premeerituks osutusid - Eesti Võimlemisliidu harrastusvõimlemise toimkonna eriauhind, tuues esile eakohastust ja lapsele arusaadavat teemakäsitlust, siirast rõõmu tantsimisest ja liikumisest.

Oli suur au olla märgatud nii tugevas konkurentsis. See annab julgust ja indu valitud suunal edasi minna ning lastele motivatsiooni valitud huvialaga innustunult edasi tegeleda. 

Pildistas Eike Meresmaa

 

Artikkel GymnaFesti tulemustega siin!

EENeti logo      


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates