LUSATAKAT UUT AASTAT!

 

 

 

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedTantsuetendus "Kaunitar nõiutud lossis"

Tantsuetendus "Kaunitar nõiutud lossis"

A4 2

Tiina Tantsustuudio toob lavale oma kaheksanda tantsuetenduse, kus armastatud muinasjutt tuuakse vaatajateni tantsu keeles.

Tt-stuudio VI lennu lõpuetendus "Kaunitar nõiutud lossis" on loodud Jeanne-Marie Leprince de Beaumont muinasjutu "Kaunitar ja koletis" ainetel.

Peaosi tantsivad Tt-stuudio VI lennu lõpetajad:

Belle - Jandra-Lisett Uusmaa

Koletis - Kreete Pilv

Gaston - Berit Tikenberg

LeFou - Hanna Aasma

Lumiere - Mariette Kaunimäe

Cogsworth - Lotta Vals

Mrs. Potts - Anette Lillemäe

Nõid – Agnes Katariina Selirand

Külalisesinejad noorematest rühmadest:

Chip - Mirtel Valting

Maurice - Mia-Marie Malk

 

Lavastaja: Tiina Kaev

Stsenarist: Jandra-Lisett Uusmaa

Koreograafid: Tiina Kaev, Agnes Katariina Selirand

Dekoraatorid: Liina Sahtel, Signe Juhe

Tekstide autor: Tiina Kaev

Kostüümikunstnikud: Tiina Kaev, Jandra-Lisett Uusmaa

Visuaalilooja: Lill Kagadze

 

Tunnustuspreemiate sadu Koolitantsult

3. veebruaril toimus Kärdlas taas üle mitme aasta festivali "Koolitants" maakondli voor. Eelmisel hooajalIMG 9075 pidime osalemiseks sõitma Kuressaarde ja ülemöödunud Haapsallu. Nüüd saime siis taas kodulaval oma tants.

Loe edasi...

Kaks eripreemiat GymnaFestilt

IMG 7874

 

Möödunud aasta detsembri alguses osalesid kaks Tt-stuudio rühma esmakordselt festivalil Gymnafest, mille eeslvoor toimus Paides. Esmakordselt oli see festival ka rahvusvaheline ja külalisi oli Lätist, Leedust ja Soomest.

Loe edasi...

Toimekas aastalõpp

Üks aastanumber on taas ajalooks saanud. Tiina Tantsustuudio jaoks algas selle aasta septembris juba 18.-nes403410209 186582467870150 6709891346840005013 n hooaeg, lükates tasapisi töösse kõik ettevalmistus-, põhi- ja täiskasvanute rühmad. Kui september, oktoober ja november olid oma kindlas töörütmis kulgevad kuud, kuhu sekka sattus mõni esinemine, siis detsember oli kui üks keeritorm. Algas see kohe pihta ühe eriti toimeka nädalalõpuga, kui 2. detsembril osalesid Tt-stuudio rühmad esmakordselt rahvusvahelisel festivalil GymnaFest. Selleks sõitsid Tt-stuudio IX ja VII rühm Paidesse, kus E-Piima Spordihallis toimus GymnaFesti eelvoor. Mõlemad rühmad olid võistlustules ühe tantsuga. Kuna sõit oli pikk, siis kulges terve päev kiires tempos, nii et ettevalmistusaeg vaibale minekuks kujunes samuti ootamatult väga lühikeseks, kuid tüdrukud said suurpäraselt hakkama ning preemiaks Tt-stuudio IX rühma edasipääs finaali tantsuga "Kelgusõit", mis toimub 13. jaanuaril Tartus. 

Loe edasi...

Tt-stuudio V rühm Kreekas Haniotis tantsimas

Tt-stuudio V rühma jaoks on käesolev hooaeg viimane Tiina Tantsustuudios. Nad on tantsinud alates 3.-dastKreeka1 eluaastast ja nüüd on kätte jõudnud lõpetamise aeg. Noortel oli soov teha koos veel üks viimane reis ja kuna kevadel on ees meil lõpuetendus ning gümnaasiumi lõpetamine, siis leidsime, et hea aeg on see ära teha hooaja alguses. Vaadates ringi erinevate festivalide korraldajate poolt pakutu vahel, jäi silma päikseline Kreeka ja kuna kuupäevad sobisid hästi, siis oli otsus langetatud juba eelmise hooaja lõpus, et sellele festivalile me läheme. Nii sai organisatoorne töö käima lükatud, kuni sõit 22. septembri hilisõhtul algust sai. Selles reisis oli koos mitu asja: osalemine rahvusvahelisel tantsu- ja laulufestivalil “Hanioti” Kreekas Haniotis, lõpureis ja väike puhkus, et energiat koguda ees ootavaks lõpuaastaks nii koolis kui stuudios.

Loe edasi...

Aitäh! Üksi oleks kordades raskem!

Üks hooaeg on Tiina Tantsustuudios taas möödanikuks saanud! Ajalooraamatusse sai juurde lisatud palju uusi lehekülgi, täis vahvaid ettevõtmisi, uusi kogemusi ja ülevaid emotsioone. Et me kõike seda teha saame, seisab meie selja taga suur hulk rohkem ja vähem nähatavaid, aga ka nähtamatuid toetajaid ning koostööpartnereid.

Loe edasi...

Lehekülg 1 / 27

EENeti logo      


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates