ELAMUSTEROHKET UUT TANTSUAASTAT!

 


ETTEVALMISTURÜHMADE tunnid algavad 13. septembril tunniplaani alusel!

LINE-TANTS alustab 6. septembril Hiiumaa Spordihoones kell 19:00

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedTiina Tantsustuudio alustab uut hooaega

Tiina Tantsustuudio alustab uut hooaega

 

Tiina Tantsustuudio (Tt-stuudio) on juba 17 aastat andnud Hiiumaal vabahuviharidust tantsu vallas ning pakkunud võimalust sadadele lastele ja noortel tegeleda tantsuga, mitmekesistades seeläbi huvitegevusvõimalusi ja rikastades Hiiumaa kultuurimaastikku.

Sellel sügisel alustab stuudio oma 18. hooaega ja ootab oma ridadesse uusi tantsijaid.

Loe edasi...

Aasta õpetajaks valiti Tiina Kaev

Esimest korda 22 aasta jooksul valiti Hiiumaa aasta õpetaja huvikooliõpetajate seast – tiitli pälvis tantsuõpetaja Tiina Kaev.1Lküles 1
Kooli alguse eel kogunesid Hiiumaa haridustöötajad Sõru puhkekeskuses. Tavapäraselt jagatakse kooliaasta eel tänu ja tunnustust koolide-laste­aedade õpetajatele, tänavu märgati ka huviharidust ning aasta õpetaja tiitli ja preemia sai Tt-stuudio tantsupedagoog, kunstiline juht ja koreograaf Tiina Kaev.
Aasta õpetaja tiitliga tunnustamiseks esitas ta Emmaste lasteaia Naksitrallid kollektiiv, kus Tiina töötab alates 2008. aastast.

Loe edasi...

Meie õpetaja Tiina on Hiiumaa aasta õpetaja 2022

Tiina Tantsustuudiol on suur rõõm alustada uut hooaega sellise toreda uudisega, et just meie õpetaja Tiinale anti üle 26. augustil  Sõrul Hiiumaa haridustöötajate tunnustusüritusel Hiiumaa aasta huvialaõpetaja ja Hiiumaa aasta õpetaja 2022 tunnustus.

301969203 10159966515904787 884102254423619578 n

 

 

Hiidlased Tallinna võimlemispeol

Eesti Spordiselts Kalev korraldas 5.juunil 2022.a. Pirita Spordikeskuses XXII Tallinna Võimlemispeo „Aeg unistada“, kus osales ka Tiina Tantsustuudio naisvõimlemisrühm "Liine" (edaspidi „Liine”) .'

20220605 175721

Loe edasi...

Tiina Tantsustuudio tänu...

... üks hooaeg veereb tasapisi lõpu poole ja soovime teha suure kummarduse kõigile meie toetajatele ja koostööpartneritele, kes on terve aasta meie kõrval olnud ning abistanud oma nõu ja jõuga, et saaksime toredaid ettevõtmisi ellu viia nagu sõidud festivalidele, jõulupeod, laagrid, etendus „Daam vihmavarjuga” jne. ja abistanud keerulisel ajal tunde läbi viia, kui õpetaja ise pole saanud tunnis viibida.

Loe edasi...

Tunnustuspreemia Koolitantsult

17. aprillil toimus Viljandis Ugala teatris Koolitants 2022 Viljandi- ja Jõgevamaa piirkondlik voor. Kokkuleppel Koolitantsu meeskonnaga sai just sellel päeval võimaluse osaleda ka Tt-stuudio oma nelja rühmaga kokku kuue tantsuga. 

Loe edasi...

Lehekülg 1 / 25

EENeti logo  KÜSK logo    Hasartmängumaksu Nõukogu logo


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small  

Free business joomla templates