TIINA TANTSUSTUUDIO SÜNNIPÄEVA NÄDALALÕPP!

27.-29. NOVEMBER 2020 - lisainfo!


Line-tants: teisipäeviti kell 19:30 Kärdla Põhikooli väikeses saalis- lisainfo

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtVilistlased

Vilistlased

 

I lend (lõpetajad 2011. aastal)

Tibi Tiina Tantsutrupp (2005-2011) loe siit!

1. Katre Paenurm
2. Maarja Niimann
3. Maria Markus
4. Marie Pajo
5. Maris Pajo
6. Liisa Rätsep
7. Tiiu Aaslepp
8. Triin Salin 

II lend (2006 - 2016)  - loe siit!

Tt-stuudio II rühm

1. Angeelika Koit
2. Helen Kivi
3. Helen Rand
4. Inger-Liis Heinsoo
5. Krislin Kivistik
6. Maarja Pertel
7. Marleen Rehepap
8. Teele Tammsaar

Lõpetanud peale IX klassi, aastal 2014

1. Ingrid Tärk
2. Elisabeth Kiiver
3. Renita Leigri
4. Katariina Pertel
5. Marleen Breemet 



III lend (2006-2018)  - loe siit!

Tt-stuudio I rühm

1. Anette Matto
2. Dana Lukk
3. Emili Kuuse
4. Emma Kaups
5. Harriet Sammal
6. Kreete Kokovkin
7. Kristiin Kirss
8. Marii Vispel
9. Marion Demus
10. Maris Pertel
11. Marta Eller
12. Saara Kattel

Lõpetanud peale IX klassi, aastal 2015

1. Maret Sõmer

2. Merit-Merken Malk


IV lend (2008-2020) - loe siit

 Tt-stuudio III rühm

1. Annabel Pielberg
2. Anna-Brita Tall
3. Anna Marie Vasar
4. Berenike Järvekülg
5. Birgit Kibus
6. Katariin Kokla
7. Kelly Nurk
8. Kristina Joarand
9. Triin-Marleen Suve

Lõpetanud peale IX klassi, aastal 2017

1. Jaanika Pärn

 

 

Lõpetanud peale IX klassi


IV rühm - lõpetasid 2018
1. Kerli Kivisikk
2. Reely Volens
3. Sandra Känd

V rühm - lõpetas 2020
1. Getter Arunurm

 

EENeti logo  KÜSK logo    Hasartmängumaksu Nõukogu logo


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

mtu

PALJU ÕNNE
SELLE KUU
SÜNNIPÄEVALASTELE!

OKTOOBER
1 Anete Sahtel
6 Mariette Kaunimäe
6 Elisabet Türnpuu
6 Katarina Türnpuu
11 Ronja Ild
17 Eliise Lees
26 Kirke Nurk
26 Berta Simmer
27 Heleen Kullamägi
29 Marta Jermakov
30 Mia-Marie Malk
 
 
 
 
 
 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small  

Free business joomla templates