Ilusat kevadet!

 

 

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedKummardus ja tänu!

Tunnustuspreemiate sadu Koolitantsult

3. veebruaril toimus Kärdlas taas üle mitme aasta festivali "Koolitants" maakondli voor. Eelmisel hooajalIMG 9075 pidime osalemiseks sõitma Kuressaarde ja ülemöödunud Haapsallu. Nüüd saime siis taas kodulaval oma tants.

Tiina Tantsustuudiost esitasid festivali laval oma tantse kõik viis põhirühma ja lisaks neile ka mudilased. Varasemalt on stuudio mudilased ühel korral festivalil osalenud ja sellest on möödas juba viis aastat.
Ühtekokku toodi publiku ette 8 tantsu, millest päris esimest korda oli publiku ees kolm. Eriti tore oli see, et kui tavaliselt on võistluses olevad tantsud kõik õpetaja Tiina loodud, siis seekord oli kaks tantsu loonud meie oma stuudio kasvandik Agnes Katariina Selirand, kes on sidunud oma edasise tee samuti tantsuga ja õpib Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias tantsu erialal. 

Lisaks meie stuudi rühmadele osales festivalil ka kaks Käina Kunite Kunstide kooli rühma õpetaja Maigi Taelma ja Helgi Taelma juhendamise.

Päev oli sigimist sagimist täis. Algul oodati kannatamatult ja veidi ärevalt, et pääseda lavale oma tantsu esitama ja siis pärast põnevusega žürii lavale astumist, kes kuulutas välja tunnustuspreemiad. Žürii jälgis tähelepanelikult tantse koosseisus: Paul Bobkov, Kristina-Maria Heinsalu, Kerstin Lõhmus.

Kannatlik ootamine päädis viie tunnustuspreemiaga:

Tt-stuudio VII rühm: Tugev tehnika ja ajastutruu esitlus - "Kevadine jalutuskäik". Autor Agnes Katariina Selirand, juhendaja Tiina Kaev
Tt-stuudio VII rühm: Tugev kehalise loo jutustus põnevas kompositsioonis - "Ummikseis". Autor ja juhendaja Tiina Kaev
Tt-stuudio VIII rühm: Atmosfääri loov efektne tervik - "Pimeduse varjud". Autor ja juhendaja Tiina Kaev
Tt-stuudio V rühm: Rekvisiidi oskuslik kasutus puhtas dünaamilises esituses - "Pesupäev". Autor ja juhendaja Tiina Kaev
Tt-stuudio mudilased: Sõbrast hooliv ja hoogsa energiaga julge esitus - 1-2-3 ja lumemöll alaku"- Autor ja juhendaja Tiina Kaev

Žürii tõi esile mitmekesist stiilide valikut, vahldusrikkaid ja sujuvalt üleminevaid jooniseid, head ruumikasutust ja tantsijate võimekust arvestavaid koreograafiaid. 

Pilte saab vaatata siit ja siit!
Lisa saab lugeda siit ja siit!

EENeti logo      


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates