Tt-stuudio V lennu lõpuetendus
"Kaunitar nõiutud lossis"
17-20. aprill 2024 Kärdla Kultuurikeskuses

 

 

 

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Tantsuhuvihariduse aastapäeva Gala

Katkend Eesti Tantsuhuvihariduse Liidu kodulehel tutvustab Galat nii: "Eesti Tantsuhuvihariduse Liit korraldab380571145 229533520032291 7113298145343219984 n juba viiendat korda Eesti tantsuhuvihariduse aastapäeva galat ning toob kokku üle 250 noore tantsija ja 50 tantsuõpetaja erinevatest tantsukoolidest ja -stuudiotest üle Eesti. Päeva raames toimuvad mitmed sündmused, mis jõuavad lisaks kohapeal osalejatele laiema huviliste ringini läbi salvestuste. Tegemist on tantsuhariduse kogukonda kaasava sündmusega, mille raames tehakse koostööd suure osa tantsuhuvihariduse võrgustikku kuuluvate organisatsioonide ja partneritega."

Selleaastane Gala toimus Viimsi Artiumis 18. novembril. Tiina Tantsustuudio tantsijad osalesid Galal esimest korda eelmisel aastal. Sellel aastal oli võmalus kaasa teha 6 tüdrukul, kes selleks soovi avaldasid ja nad osalesid interdistsiplinaarsete töötubades, kus lõpptulemuses said omavahel kokku tants, kunst ja film.  Päev alagas juba kell 11:00, kui algasid töötoad ja õhtupoolikul kulmineerius see improvisioonilise performance`ga, mida said vaadata kõik huvilised. Töötubasid viisid läbi Karmen Teesi-Pregel (tants), Matti Tapio (kunst) ja Kadi Aare (multimeedia). 

Samala ajal töötubadega toimus foorum tantsuga tegelejatele, õpetajatele, treeneritele. Foorumil käsitleti tantsuelu puudutavaid aktuaalseid teemasid. Lisaks eelpool nimetatule valmistuti ka õhtuseks peaesinemisek ehk Gala pidulikuks osaks, kus lavale toodi Teet Kase ja Aneta Vartsi lavastatud etendus "Oma loo leian ma üles".

Pidulikul Galal tunnustati ka tantsuvaldkonna tublisid tegijaid ja kuulutatakse välja Gerd Neggo nimelise tantsuõpetaja tunnustuspreemia saaja. Preemia pälvis andkeas õpetaja, mentor, arendaja Helena Pihel. 
Laureaat valiti välja 9 tubli kandidaadi seast, kuhu sel aastal oli au kuuluda ka allakirjutanul. Tunnen, et kõige suurem tunnustus ongi see, kui su oma õpilased hindavad sind nii kõrgelt, et arvavad olevat sind väärline seda preemiat saama. On hindamatu väärtus, kui oled leidnud oma õpilastega selle midagi, mis kõnetab mõlemaid nii, et selles mullis on koos hea olla. Aitäh, et olete ja usaldate!

Tiina Kaev
Tt-stuudio 

EENeti logo      


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates