Ilusat kevadet!

 

 

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedIX rühma esimene festival ja esimene tunnutamine

IX rühma esimene festival ja esimene tunnutamine

IX

Tt-stuudio IX rühm, kes on meie suure pere kõige noorem põhirühm ja kus tantsivad I ja II klassi tüdrukud, oli sel aastal ainukene stuudio rühm, kes sukeldus festivali „Koolitants 2023” karusselli. Kõik ülejäänud rühmad on eesmärgiks võtnud sellel aastal läbi minna tihedast konkursisõelast ja pääseda tantsupeole.

Nii istusidki 14 särasilmset piigat 18. märtsil bussi ja alustasid sõitu naabersaarele, sest just Kuressaares toimus sellel aastal meie maakondlik voor. Ühtlasi oli see täitsa esimene esinemine meie I klassi tüdrukutele põhirühmaga, esimene osalemine suurel festivalil ja esimene väljasõit tervele rühmale. Seda oodati elevusega pikisilmi.

Festivaliks valmistasime ette kaks tantsu: „Leia mind üles...!”, mida esitasid ainult II klassi tüdrukud ja „Talverõõmud”, mida tantsis terve rühm. Mõlema tantsu autor Tiina Kaev.

Enne, kui tantulavale saime astuda, sisustasime aega Saaremaaga tutvudes ja külastasime Maasi linnust ning Ö-tähte. Maasi linnuse suvelaval sai isegi tants lahti löödud ja esimene proov ära tehtud. Nii kange soov oli esinema juba saada.

Kuigi uus lava tekitas esialgu segadust, siis tüdrukud olid tublid ja särasilmsed. Žürii hindas kõrgelt nende tantsulusti ja tantsutehnilist taset ning koju sõitsime eripreemia üle rõõmustades. Tantsuga „Talverõõmud” saime eripreemia pealkirjaga: tantsurõõm hoogsas esituses.

Nüüd oli oodata tulemusi, kas ka Pärnusse, piirkondlikku vooru meid oodatakse ja oh sa rõõmu, kui täna, 21. märtsil edasipääsejate nimekiri avalikustati. Tt-stuudio IX rühm pääses 2. aprillil toimuvale piirkondlikku vooru Pärnu kontserdimajas oma mõlema tantsuga.

Kuressares käisid tantsimas: Adele Kibuspuu, Eliise Sinilaid, Emma Pihlamägi, Lisanna Lilleõis, Lumi Kagadze, Madli Nigu, Maryelle Lõndso, Meribel Rätsep, Mirtel Valting, Nora Randmaa, Sofia Rätsep, Stella Randmaa, Susanna Liit ja Teele Voogla

EENeti logo      


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates