Ilusat kevadet!

 

 

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudised

Teel XIII noorte tantsupeole "Sillad"

Seljataha on jäänud pikk ja töökas harjutamiste periood, mis algas septembris ja lõppes 22. märtsil, kui Hiiumaad külastas XIII noorte tantsupeo võimlemisrühmade liigijuht Kadri Jukk oma assistentidega, et üle vaadata tehtud töö ja anda sellele hinnang.

20230322 090130

Tulemuste üle põhjust rõõmustamiseks oli paljudel, kuid kahjuks mitte kõigil. Suvel jookseb Tt-stuudiost tantsumurule 48 jalapaari ehk 6 kaheksaliikmelist rühma. See on suurim arv üldse, mis aastate jooksul stuudiost tantsupeole pääsenud on. Tegime tugeva ülevaatuse, saime tublid ja kõrged hinded, kuid ühe rühma jaoks oli see siiski veidi madalam kui vaja ja seekord suurele peole ei kvalifitseerunud. Eriti suurt rõõmu valmistas see, et meie kõige suuremate tüdrukute esitust hinnati maksimaalse hindega ja kõige nooremate esitused jäid maksimaalsele hindele alla vaid ühe komakoha võrra.

EENeti logo      


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates