Ilusat kevadet!

 

 

20200325 121858

tunniplaan

Kutsu meid esinema

Sa oled siin: PealehtUudisedAitäh! Üksi oleks kordades raskem!

Aitäh! Üksi oleks kordades raskem!

Üks hooaeg on Tiina Tantsustuudios taas möödanikuks saanud! Ajalooraamatusse sai juurde lisatud palju uusi lehekülgi, täis vahvaid ettevõtmisi, uusi kogemusi ja ülevaid emotsioone. Et me kõike seda teha saame, seisab meie selja taga suur hulk rohkem ja vähem nähatavaid, aga ka nähtamatuid toetajaid ning koostööpartnereid.
Alustuseks allakirjutanu SUURIM TÄNU oma armsatele tantsijatele, kes Te minuga koos seda teed käite!
Te olete MINU LEMMIKUD!

... ja nüüd kuulub Tiina Tantsustuudio suure tantsupere südamlik tänu ja lugupidamine kõigile Teile, kes moel või teisel möödunud hooajal meie toimetustele õla alla panite, sest ilma Teieta oleks meie teekond palju konarlikum! Neid häid abilisi on aastate jooksul olnud veel ja veel, kuid siinkohal soovime välja tuua just need, kes on meie kõrval olnud viimase aasta jooksul.

Meie piiritu rõõm ja tänu kuulub Kärdla kultuurikeskusele ja selle heale pererahvale Aivi Telvikule ja Kristiina Vessarele sooja tantsukodu eest, kus saame ennast oodatuna ja hoituna tunda!

Suur tänu Kohaliku Omaalgatus Programmile, Hiiumaa Kultuurkapitali Ekspertgrupile, Hiiumaa vallale ja Kärdla osavallale, et olete suureks toeks projektide elluviimisel!

Aitäh head Kärdla Lasteaia, Emmaste Lasteaia „Naksitrallid” ja lasteaed „Vigri” pered, et väike tantsuhuviline saab oma turvalises ja tuttavas keskkonnas esimesi sammukesi tantsumaailmas õppida!

Aitäh Hiiumaa Spordikeskus paindlikkuse ja vastutulelikkuse eest, et leiate meile alati koha, kui meil seda vaja läheb!

Aitäh Kärdla Põhikool ja Hiiumaa Gümnaasium, et olete vastutulelikud ja arvestavad, et hindate kõrgelt ja väärtustate huviharidust ja loomulikult aitäh, et kutsute meid ikka oma sündmustele tantsima ja pakute esinemisvõimalusi!

Aitäh NäkmanSat OÜ ja Heino Veanes, Arno Kuuks, Tõnu Soop, Taavi Juursalu, Recado Meedia, Maria Mäeots ja Lill Kagadze igat sorti tehnilise toe eest (muusika, film, foto, kujundus). Kui Teie olete mängus, siis on kõik kontrolli all!

Aitäh Hiiu Leht ja Piret Eesmaa ikka kajastamast meie toimetusi, et need igasse Hiiumaa paika jõuaksid!

Suur tänu Tiit Reisid ja Rain Villmäe ning Ain Nõmmik, Go Bus ja Hansa Liinid, et sõidutate meid turvaliselt igale poole, kuhu aga soovime!

Aitäh Elga Nõmm ja kauplus Tuulepesa, et aitate meie kostüümid korras hoida ja uusi aina juurde õmmelda!

Aitäh kallid asendus "emmed" tantsupeol ja laagris Piret Pajo, Karin Vals, Maris Nõmmik-Kärtner, Kristel Vanjuk, Liina Sahtel,kes te andsite meile oma väärtusliku vaba aja ja aitasite muuta olemise tantsupeol ja laagris turvaliseks ning pakkusite tüdrukutele sooja kallistust või hoolivat manitsust kui vaja!

Aitäh Jaanika Kuusk, Adeele Reeth Kuusk ja Liisel Lillemägi, et aitasite üheks köita väikesed muinaslood!

Suur tänu MTÜ Jääk ja Praak ja Helin Juhe, et meie meene on peidetud alati esinduslikku pakendisse!

Aitäh head koostööpartnerid ja toetajad Kärdla Muusikakool, Isabella Mööbel, kauplus Uus pood, Käina Põhikool, Coop Hiiumaa, teie toetus meile on väga oluline!

Aitäh Eesti Tantsuhuvihariduse Liit, et seisate tantsuelu rikastamise, kvaliteedi ja tantsurahva huvide eest, pakkudes tuge ja kindlat seljatagust!

Aitäh MTÜ Tantsumajakas juhatus Anu Pielberg ja Evelin Lukk, et olete meie turvaliin ja hoiate kindla kontrolli all meie kõiksugu toimetusi ning MTÜ liikmeskond, koos tehes on alati kergem!

Aitäh Raili Kaibald imetoreda teekonna eest „Elu on loomine”, koostegemisel on väärtus!

Aitäh Helle-Mare Kõmmus, et oled alati olemas oma nõuannete, julgustuse ja juhatustega!

Aitäh tantsuõpetajad Jaanika Kuusk, Helgi Taelma ja Maigi Taelma, et saame koos toimetada ja jagada armastust tantsu vastu!

Aitäh Palade koolipere sooja laagrikodu eest ja köögitoimkond imemaitsvate kõhutäite eest!
Aitäh huvitavate ja toredate töötubade eest Tt-stuudio treeninglaagrites: Maarit Olbri (Free Flow stuudio), Heli-Mari Sakala ja Teele Marie Pehk (Eesti Cheerleadingu Liit), Karl Maier (Maier Events), Kärolin Kivistik, Helin Juhe (MTÜ Jääk ja Praak), Heli Hanhorf (Hiiu Ihuhooldus), Karin Poola ja Marge Filipenko (Palade Loodushariduskeskus), ämmaemand Ruth Esta (Hiiumaa haigla), Helle-Mare Kõmmus (Rahvakultuuri Spetsialist ja XIII noortetantsu- ja laulupeo kuraator Hiiumaal), Anna Marie Vasar, Elisabeth Kiiver, Hiiumaa Noorkotkad ja Kodutütred (Merje Reismaa Hiiumaa Kodutütarde ja Noorte kotkaste instruktor, Kaie Pranno Emmaste NK ja KT rühmavanem, Julia Gurjeva Hiiumaa Kodutütarde jaoskonnavanem, Käina NK ja KT rühmavanem, Anu Tammearu, Tiina Koit!

Aitäh armsad vilistlased Triin Rajang ja Annabel Pielberg ning Karmen Telvik, kes te võtsite aega ja aitasite kaasa nooremate laagrielu põnevamaks tegemisele ja olete eeskujuks!

Aitäh Sotsiaalkindlustusameti lasteabitelefon 116111, et olete olemas kõigi jaoks!

Aitäh meie turvaline staap tantsupeol, kes kõiki meid joonel hoidis: Arno Kuusk, Helle-Mare Kõmmus, Tiina Mikk, Riina Hanikat, Aadi Kaasik, Andres Niglas!

Suur tänu hea XIII noorte tantsupeo „Sillad” lavastusmeeskond eesotsas pealavastaja Agne Kurrikoff-Herann ja armas võimlejate tiim Kadri Jukk, Kersti Kull, Ingrid Hamer, Marit Rae, Nele Kimmel väljakutseid pakkuva, võimsate emotsioonidega teekonna ja imeilusa peo eest!

Aitäh head lapsevanemad, et usaldate ja lubate näidata oma lastele tantsukunsti võlumaailma, et toetate ja olete olemas ning kaasa löömas, kui seda vajame! Teie toetus on meie turvasadam!


Tiina Tantsustuudio pere nimel
Tiina Kaev

EENeti logo      


 
SUSSID! SUSSID!
 
Oleme stuudios  edukalt propageerinud säästlikkuse printsiipi -  SUSSID TEISELE RINGILE. See on väga hästi vastu võetud. Kui Sul on kodus seismas väikeseks jäänud sussid, mida ise enam ei vaja, siis võid tuua need õpetaja Tiina sussikotti, sest kellelgi teisel võib neid vaja minna! Kui sul endal on susse vaja, siis küsi julgelt võimalust sussikotti piiluda, ehk on seal just midagi sinu jaoks! 

eas-sisemin logod-valgel2x1 ver4 hkk leadereesti eu leader hor rgb small kultuurkapital small    ERK

Free business joomla templates